US5
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
US5

us5 hakkında

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Gruptan ayrılışı

2 posters
YazarMesaj
moonshine

moonshine

Gruptan ayrılışı Empty
MesajKonu: Gruptan ayrılışı   Gruptan ayrılışı Icon_minitimePtsi Kas. 24, 2008 8:36 pm

eh hepinizinde bildiği gibi kısa zaman önce Chris Us5'dan ayrıldığını açıkladı ve bunun nedeninin sağlık sorunları olduğunu açıkladı ve denilenlere göre çocuklarında bundan haberi yokmuş en son festivalden sonra "pazartesi görüşürüz" diyerek çıkmıs akşam Jayin aldığı faxdan öğrenmişler ve hepsi çok üzülmüşler.

Hasta olduğu söylendi. Doktoru ona grubu hemen bırakması gerektiğini söylemiş. Burn-out-sendrom hastalığı olduğu söylendi.

Bütün alman kanallarında haberlerde çıktı,gaztelerdede yazdı. Düsseldorftaki Festivalde,arka sahnede fenalaşmış,tansiyonu falan çıkmış.

Çok bitkinmiş. "US5 hayatımı karartıyor! Sağlığım daha önemli dedi " dedi. Neyse...Ben bu habere çok üzüldüm,

kaç gün ağladım ,o aklıma geldikçe. Birkaç gün sonra BRAVO dergisinde Jay,Richie,Izzy ve Vince röportaj verdiler.

Chris,diğerlerine (Richie,Izzy,Vince ve Jay'e) Hiçbirşey dememiş,vedalaşmamış bile.
Diğerlerinin Chris'in gruptan çıktığından haberleri bile yokmuş.
Sadece Düsseldorfta herzamanki gibi "Pazartesi günü görüşürüz" demiş ve Richie'nin dizine elini koyup gülümsemiş ona sonrada garip garip bakmış.Richie " İlk ne demek istediğini anlamadım ama şimdi anlıyorum." diyor.
Jay " Akşam baktım bana bir fax geldi,Chris'in gruptan ayrıldığını,sözleşmeyi iptal ettiğini yazıyordu,ve bütün bunlardan hiçbirimizin haberi yoktu,
Chris gruptan çıkmayı çoktan planlamış bile. " dedi.Ayrıca Chris hastada değilmiş. Burn-out-sendrom hastalığıda yokmuş. Kendisi bunu uydurmuş.

Telefonlarınıda açmıyormuş. Ortalıktan kaybolmuş.
Jay'e bir mektup göndermiş, jay mektubu daha açmadım 1 ay falanda açmam buna hazır değilim diyor. Diğerleride, Chris kalbimizi kırdı diyorlar.
-richie-

-richie-

Gruptan ayrılışı Empty
MesajKonu: Geri: Gruptan ayrılışı   Gruptan ayrılışı Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 11:32 pm

cnm yhaa Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ................................ ÇOK KÖTÜYMM ÇOKK NEDEN GİTTİİİİ.... pale pale Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad ......................................

Gruptan ayrılışı
1 sayfadaki 1 sayfası